Momentálni youtube obľúbenci aneb óda na britské jútúberky

14 October 2013

     YouTube je prakticky môj druhý domov. Chodím tam ozaj takmer každý deň a zakaždým tam nájdem niekoľko nových kanálov, ktoré som predtým nepoznala. V poslednej dobe pozerám prevažne britských youtuberov. Neskutočne sa mi páči ten ich akcent (a to som ho kedysi nemohla ani vystáť... hlavne na základke, keď nás nútili počúvať tie nahrávky. Nič som im nerozumela!)
     Tak teda tu je zopár „beauty blogeriek“, ktoré som nedávno začala sledovať:

1. Zoella
- keď mám pravdu povedať, Zoe sledujem ž pomerne dlho, 
no nedá mi nespomenúť ju. Vždy vyzerá úplne bezchybne, páči sa mi, že sa nebojí výrazných rúžov, a navyše sa skvelo oblieka. A zamilovala som sa do designu na jej blogu


2. Jenn ImClothes Encounters
- Jenn tiež sledujem už dlhšie, a aj keď je Američanka, radím ju medzi moje all-time favourite youtuberky. Je veľmi zlatá, sympatická, má svojský štýl, každé jej video má pointu, má obrovskú slovnú zásobu a to sa mne ako študentke angličtiny hodí – v každom videu sa naučím zopár nových slov. Navyše ma úplne dostal ten názov clothes encounters. Pokiaľ vám to nič nehovorí, je to akási hra so slovíčkami – v angličtine sa často používa spojenie „close encounters“ čo znamená akési blízke stretnutia. Clothes encounters je podľa mňa dokonalý názov kanálu o móde!

3. Alix • I Covet Thee
- Alix som objavila cez related videos a ihneď som si ju obľúbila. Niežeby robila nejaké prevratné videá, v podstate to isté ako každá beauty guru na youtube, ale medzi jej klady patrí rozhodne jej upokojujúci hlas. A v kombinácii s tým krásnym britským prízvukom = eargasm. Navyše taktiež veľmi rada nosí farbičky na perách. To ja rada!

4. Sammi • Beautycrush
- Neskutočne závidím tejto babe. Tie jej vlasy (viem, je to trvalá, ale aj tak vyzerá úžasne!), tá pleť, tie oči, tie plné pery... ale inak aj videá robí dobré :)
5. Suzie • Hello October
- Tento kanál som objavila len predvčerom a vzhľadom na to, že je momentálne október, zapáčilo sa mi meno jej kanálu. Potom som začala premýšľať, či si mení názov každý mesiac (hello november, hello december... ), alebo má jednoducho tak rada október... ale to je v podstate jedno. Je zlatá, skvelo sa oblieka, má pekná vlasy, úžasný prízvuk, veľa maľovátok, úžasne zariadený byt a ja len ticho závidím...

6. Essie Button
- Nakoniec jedna Kanaďanka. Konečne už aj ja viem rozoznať kanadský prízvuk od amerického ^_^ zatiaľ síce len podľa hlásky „ou“, ale aj tak som hrdá. Navyše Esteé dokáže veľmi zaujímavo vtipne rozprávať o čomkoľvek – kľudne by mohla čítať manuál k práčke a ja by som sa od nej aj tak nevedela odtrhnúť

     Toť zopár mojich momentálne obľúbených youtuberiek. Nerobia síce svojimi videami dieru do sveta, ale to ste hádam ani nečakali ;) Proste sú to baby, ktorým je čo závidieť, ktoré majú veľa maľovátok, veľa oblečenia, skvelý život a robia (poväčšine) príjemné, oddychové videá.
 
     Chodíte tiež tak často na YouTube? Čo tam najčastejšie sledujete? :) 

~ T a m m y ♥

2 comments :

  1. Ja omnoho radšej čítam blogy, než pozerám videá, som prosto taký ten... čítavý typ! :D

    Inak už strááášne dlho zháňam červený rúž - klasickú, obyčajnú červenú! Lebo na mojich perách všetko chytá akosi priveľmi malinovo až fialovo! :D A i tak mám pocit, že mne rúže prosto nesadnú - verím len, že ten červený by sa mi hodil, keď mám teraz ešte aj ryšavé vlasy. :P

    ReplyDelete
  2. Ja takisto pozeram videa... :) Vzdy ked mam volnu chvilku... namiesto telky. ;) No a Zoella je jedna z mojich najoblubenejsich. ;)

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...